wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Regulamin

Regulamin

 
REGULAMIN SKLEPU
 
1. Oferta

1.1. Sklep internetowy działający pod adresem www.danoil.pl prowadzi sprzedaż szerokiej oferty produktów olejowych i smarnych różnych marek na terenie Polski i UE.
1.2.sklep www.danoil.pl działa 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Zamówienia można składać w ciągu całej doby. Jednakże realizacja zleceń następuje wyłącznie w godzinach 9 - 17 w dni powszednie.
1.3. Istnieją dwa sposoby przekazania Klientowi towaru: odbiór osobisty przez Klienta po uprzednim umówieniu się w biurze Sklepu lub dostarczenie produktów olejowych i smarnych pod wskazany w zamówieniu adres przez firmę kurierską DHL ,PEKAES lub Poczta Polska. Koszt takiej przesyłki określa punkt 5 tego regulaminu.
1.4. Na czas dostawy składa się czas realizacji zamówienia przez Sklep oraz ewentualnie czas przesyłki kurierskiej i wynosi on od 24 godzin do 5 dni roboczych. W szczególnych przypadkach czas dostawy uzgadniany jest indywidualnie z Klientem. Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od Sklepu.
1.5. Przesyłki dostarczane są na adres wypełniony w formularzu zamówienia. Ceny przesyłek uzależnione są od wartości zamówienia. Jeżeli zamówienie jest złożone na więcej niż jeden towar opłata za pobranie naliczana jest jednorazowo do całego zamówienia. W przypadku zamówienia powyżej 600 litrów koszt przesyłki pokrywa sklep.
1.6. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany asortymentu, akcji promocyjnych i cen towarów w czasie od chwili złożenia zamówienia do chwili zawarcia umowy. Chwilą zawarcia umowy nazywamy moment zgodnego oświadczenia woli obu stron, z którego wynika decyzja o przeprowadzeniu transakcji kupna/sprzedaży skutkiem, której jest przyjęcie zamówienia do realizacji. Powyższe zmiany nie mogą być podstawą do roszczeń.
1.7. W wypadku zmiany asortymentu lub ceny poszczególnych produktów w czasie pomiędzy złożeniem zamówienia a przyjęciem go do realizacji, Klient ma prawo zrezygnować z zakupu danego artykułu. Po zawarciu umowy, Kupujący nie może zrezygnować z realizacji zamówienia.
1.8. Sklep www.danoil.pl mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantuje, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.
1.9. Zdjęcia znajdujące się w ofercie są poglądowe i mogą się nieco różnić w rzeczywistości.
1.10. Z uwagi na możliwość wystąpienia błędów przy aktualizacjach (cen, konfiguracji, czy parametrów technicznych) - potencjalne rozbieżności zostaną skorygowane w trakcie potwierdzenia zamówienia. Korekta tych danych, dokonana na skutek błędów czy też opóźnień w ich aktualizacji, nie może stanowić podstawy do zgłaszania roszczeń wobec sprzedawcy.
1.11. Zawartość witryny internetowej sklepu www.danoil.pl nie stanowi oferty w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego (pełni jedynie rolę informacji handlowej).
2.Zamówienia
2.1. Zamówienia należy składać poprzez stronę internetową www.danoil.pl za pomocą specjalnego formularza w Koszyku Sklepu. Każde złożone przez Klienta zamówienie zostaje potwierdzone e-mailem lub telefonicznie z informacją o jego przyjęciu.
2.2. Sklep zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia weryfikacji zamówienia. Polega ona na kliknięciu przez Klienta na zawarty link w otrzymanej od Sklepu wiadomości e-mail wysłanej natychmiast po złożeniu zamówienia. Możliwe jest również potwierdzenie telefoniczne. W przypadku braku możliwości kontaktu i weryfikacji zamówienia, Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.
2.3. Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność produktów olejowych i smarnych w magazynie. W przypadku niedostępności towaru objętego zamówieniem, Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji (wydłużenie czasu oczekiwania lub anulowanie zamówienia).
2.4. Klient może wprowadzać zmiany w zamówieniu do momentu procesu rozpoczęcia jego realizacji. Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie pod nr 790 734 900 bądź drogą e-mailową. Klient może anulować zamówienie, którego proces realizacji już się rozpoczął.
2.5. Do każdego zakupu dołączana jest faktura VAT. Jeśli faktura ma zostać wystawiona na firmę, należy w formularzu zamówienia dodatkowo podać nazwę oraz NIP firmy. Dokonując zakupu, Klient zgadza się automatycznie na wystawienie faktury bez podpisu.
3.Formy płatności
3.1. Klient może wybrać spośród pięciu form płatności za zamówione towary.


 

Przedpłata
 
wpłata z góry na nasze konto - Najniższy koszt wysyłki
Pobranie
(za zaliczeniem)
Zapłata przy odbiorze przesyłki (kurierowi).
Koszt wysyłki pobraniowej będzie doliczony do wartości zakupów
   

3.1.1. Płatność przelewem (przedpłata) - realizacja zamówienia następuje, gdy pieniądze wpłyną na konto Sklepu (zazwyczaj następnego dnia po dokonaniu przelewu). W tytule przelewu należy podać numer zamówienia.
3.1.2. Za pobraniem - płatność 100% wartości w momencie odbioru przesyłki od kuriera firmy DHL lub Poczta Polska .
3.1.3. Właściciel i numer konta bankowego www.danoil.pl:Danoil Dystrybucja
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Mieczysława Niedziałkowskiego 24/49
61-578 POZNAŃ


Millennium Bank SA. – nr konta 76 1160 2202 0000 0003 0563 1886

4.Gwarancja
4.1. Każdy oferowany przez sklep www.danoil.pl produkt posiada gwarancję fabryczną zgodną ze specyfikacją producenta.
4.2. Wszystkie naprawy gwarancyjne realizowane są zgodnie z wytycznymi producenta we wskazanych autoryzowanych punktach serwisowych producenta na terenie całego kraju. Ich adresy znajdują się na gwarancji, bądź na stronie internetowej producenta.
4.3. W przypadku reklamacji, wadliwy towar należy odesłać na adres korespondencyjny Sklepu podany w dziale Kontakt. Do reklamacji należy dołączyć otrzymaną fakturę wraz z opisem przyczyny zwrotu. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, jeśli tylko będzie to możliwe. W przeciwnym wypadku Sklep zwróci nabywcy zapłaconą przez niego cenę towaru lub zaoferuje inny dostępny w Sklepie produkt.
5. PAKOWANIE I DOSTAWY
5.1. Koszt wysyłki zależy od wagi zakupionych towarów, sposobu wysyłki (kurier) oraz formy płatności (przedpłata/pobranie).
5.2. Wszystkie paczki wysyłamy KURIEREM, Dodatkowym atutem jest czas dostawy, który dla przesyłki kurierskiej wynosi 24H od nadania w dni robocze.
5.3. Towary ze sposobem płatności “ przedpłata ” wysyłamy po zaksięgowaniu należności na naszym koncie*. Jest to najtańszy sposób dostarczenia przesyłki.
5.4. Zamówienia ze sposobem płatności " za pobraniem " złożone do godziny 10:00 wysyłamy zwykle tego samego dnia**. Zamówienia złożone po godz. 10:00 wysyłamy w następnym dniu roboczym.
5.5. Zamówienia produktów " na zamówienie " realizujemy w ciągu 2-5 dni roboczych. O szczegółowe terminy dostawy takich towarów prosimy zapytać w Naszym Biurze sklepu www.danoil.pl
5.6 Zamówienia, których waga przekracza 30kg wysyłane są jako wielokrotność paczki do 30kg (np.: 10 szt. po 5L, czyli 50kg, zostanie zapakowane w 2 paczki po ok. 25kg). W razie wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Sklepu www.danoil.pl.
TERMINY DOSTAWY:
TABELA OPŁAT ZA WYSYŁKI KRAJOWE
Waga paczki Przewoźnik Sposób płatności
PRZEDPŁATA ZA POBRANIEM
Do 20 kg Kurier 35,00zł /dostawa  24H/ 48,00zł /dostawa  24H/
Od 21 kg do 400 kg Kurier 50,00zł /dostawa  24H/ 63,00zł /dostawa  24H/
Od 401 kg do 600 kg*** Kurier 98,40zł /dostawa  24H/ 111,40zł /dostawa  24H/
"Przedłata na konto"  powyżej  600 litrów Przesyłka gratis O sposób dostawy pytaj w Biurze Sklepu www.danoil.pl                    
ILOŚCI PALETOWE Przesyłka gratis O sposób dostawy i płatności pytaj w Biurze Sklepu www.danoil.pl                   
 
* Dotyczy produktów “ DOSTĘPNY - wysyłka w 24h ”. Wysyłka następuje zwykle w dniu zaksięgowania należności.
** Dotyczy produktów “ DOSTĘPNY - wysyłka w 24h”.
***Dotyczy zamówień, które można "podzielić", czyli zapakować w kilka paczek o wadze do 30kg.

 
6. Postanowienia końcowe
6.1. Zgodnie z "Ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", Klient, który zdecyduje się na realizację dostawy przez firmę kurierską może zwrócić kupiony towar bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odbioru przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, jeśli towar nie był używany i nie został w żaden sposób uszkodzony. Towar musi zostać zwrócony w oryginalnym fabrycznym opakowaniu wraz z otrzymaną fakturą. Koszt przesyłki pokrywa Klient.
6.2. Nazwy producentów i marki należą do ich właścicieli i są prezentowane na stronie www.danoil.pl wyłącznie w celach informacyjnych.
6.3. Zgodnie z art. 24 ust.1 "Ustawy o ochronie danych osobowych", dane osobowe nabywcy zostają wprowadzone do bazy danych Sklepu wyłącznie w celach realizacji zamówień i nie będą udostępniane innych podmiotom. Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawienia.
6.4. Sklep www.danoil.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane wykorzystaniem informacji technicznych oraz innych danych znajdujących się na stronie internetowej Sklepu.
6.5. UWAGA!
  • W tytule przelewu prosimy wpisać tylko: imię i nazwisko zamawiającego”.
    ( nr zamówienia znajduje sie w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia)
  • Ze względów bezpieczeństwa oraz Państwa wygody polecamy dostawy: Firma kurierska DHL. !!! Dostawa w 24H !!! . Jest to ubezpieczona i najszybsza forma wysyłki. Kurier dostarczy zamówiony towar dnia następnego po jego wysłaniu. Przesyłkę można śledzić poprzez stronę internetową firmy kurierskiej DHL: http://www.dhl.com.pl/sledzenieprzesylkikrajowej/.

 
 
 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu