wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » KLÜBER Lubrication » KLUBERPLUS SK 02-295 1 KG
KLUBERPLUS SK 02-295 1 KG

KLUBERPLUS SK 02-295 1 KG

Koszt wysyłki: od 20,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier UPS , PEKAES - 20,00 zł

Stan magazynowy:


 • Opis produktu
 • Recenzje produktu (0)

Klüberplus SK 02-295 jest smarowania wosk oparty na kombinacji wielkocząsteczkowe węglowodory syntetyczne. 
Oferuje dobrą ochronę przed tarcie, zużycie, korozji ciernej i rdzy. To zapobiega przywieraniu poślizg i zapewnia dobre smarowanie szczególnie w granicznych i mieszanych systemach, tj tarcia w przypadku drobnych ruchów ślizgowych lub prędkości oraz specjalnie dużych obciążeniach. Efekt smarowy jest również doskonała między elementami ciernymi, wykonane z różnych materiałów, a zwłaszcza stopów aluminium. 
Badania wykonane ze wskaźnikiem przesuwnych Tannert potwierdziły dobre właściwości smarne Klüberplus SK 02-295. Prawie wszystkie współczynniki tarcia były wyraźnie poniżej 0,1 i nie wystąpił ruch poślizgu trzymać. 
Zasadniczą właściwością jest to, że zgodne wosk przechodzi w stan ciekły ze wzrostem temperatury - w zakresie od 45 ° C do 75 ° C, - a jeszcze ma dobre właściwości adhezyjne. W testach z poziomą płytą (stal ST 14) Klüberplus SK 02-295 nie spływać, gdy płytka była ogrzewana do 100 ° C. Przed testem, gdy płytka była wciąż zimna, ok. 6 g / m2 Klüberplus SK 02-295 zostały zastosowane. 
Tekstury jest odwracalny. Po ochłodzeniu Klüberplus SK 02-295 się zgodne ponownie, gdy tylko temperatura jest poniżej zakresu mięknienia (45-75 ° C). W swej stałej tekstury wosk smarowania jest niezwykle odporny na niskie temperatury i stabilną. 
Klüberplus SK 02-295 jest bardzo odporny na utlenianie. 
Może być stosowany w przypadku gdy przypadkowe, mogą wystąpić nieuniknione technicznie kontakt z produktami spożywczymi. Klüberplus SK 02-295 jest powszechnie uznawany za bezpieczny, nietoksyczny i nieszkodliwy dla środowiska. Jest sklasyfikowany w kategorii szkodliwości dla wody 1 (nie niebezpiecznych). 
Ponadto Klüberplus SK 02-295 oferuje bardzo dobrą ochronę przed korozją. Podczas testów w klimacie kondensacji wody przemiennego (DIN 50 017 KfW) ocenę korozję 0 został osiągnięty po 30 cyklach (720 h). Jest to równoznaczne z wykonaniem wysokiej jakości inhibitorów korozji. W związku z tym, Klüberplus SK 02-295 jest znacznie bardziej efektywne niż oleje hydrauliczne np.

Korzyści dla Twojej aplikacji

 • Nie zanieczyszczających

 • Wosk, jak tekstury

 • Chroni przed zużyciem i zmniejsza tarcie w granicznych i mieszanych systemach tarcia

 • Stick-slip Nie

 • Bardzo niski współczynnik tarcia

 • Kategoria zagrożenia dla wody 1

 • Zarejestrowany przez NSF H1


  Prosimy o kontakt z nami, jeśli mają Państwo  jakiekolwiek pytania o cenę i  dostępność

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu