wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » ARAL

ARAL

ARAL

Postaw na produkty Aral, jeśli szukasz skutecznego sposobu, by przedłużyć żywotność silnika i innych układów wymagających smarowania. To niemiecka firma, która specjalizuje się w dystrybucji paliw na stacjach benzynowych. Dodatkowo zajmuje się także sprzedażą detaliczną. Aral w Polsce funkcjonuje od dłuższego czasu we współpracy z koncernem paliwowym BP, ale wskutek licznych analiz i preferencji klientów, na niektórych stacjach znajduje się oryginalne logo niemieckiej firmy.

Specyfika produktów Aral

Środki Aral skutecznie chronią powierzchnię przed korozją, powietrzem i wodą. Doskonale znoszą próbę czasu i nie wchodzą w reakcję z materiałami uszczelniającymi. Sprawdzają się w trudnych warunkach termicznych i bardzo dobrze radzą sobie z różnego typu obciążeniami mechanicznymi. W pojazdach przyczyniają się do zmniejszenia ilości zużywanego paliwa. Spełniają standardy ekologiczne, co nie pozostaje bez znaczenia dla klientów dbających o środowisko naturalne.
 

Aral – oleje wysokiej jakości

W specjalistycznym sklepie Danoil oferujemy Państwu m.in. Aral Vitamin GF 46 – olej hydrauliczny wyróżniający się uniwersalnym zastosowaniem. Chętnie wybierany jest w przypadku maszynowej pracy charakteryzującej się wymagającymi obciążeniami mechanicznymi lub termicznymi. Zapewni ochronę przed korozją, a także przyczyni się do wydajniejszego działania maszyn. Zapraszamy do zakupu wysokiej jakości oleju hydraulicznego marki Aral!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu