wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » TOTAL » TOTAL WT SUPRA 208 L
TOTAL WT SUPRA 208 L

TOTAL WT SUPRA 208 L

TOTAL

Koszt wysyłki: od 50,00 zł

Stan magazynowy:


  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
WT SUPRA jest dodatkiem do uzdatniania wody: jest to wodny koncentrat specyficznych organicznych inhibitorów korozji i kawitacji. Dodatek ten nie zawiera fosforanów, amin, azotynów, azotanów, boru i krzemianów. Dwie istotne cechy WT SUPRA: nie zanieczyszcza środowiska i długo zachowuje właściwości eksploatacyjne. 

ZASTOSOWANIA 

 W postaci 5 do 10 % wodnego roztworu, zależnie od zastosowania, WT SUPRA może być stosowany do ochrony: Układów chłodzenia w silnikach diesla i gazowych: - w instalacjach elektrociepłowni lub w stacjach prądowych, które nie wymagają stosowania ochrony przed zamarzaniem ale potrzebują wydajnego czynnika do odprowadzania ciepła; - do chłodzenia silników okrętowych; - na stanowiskach testowych w fabrykach podczas docierania i do ochrony bloku silnika przed korozją w okresie między opuszczeniem fabryki a wprowadzeniem do eksploatacji. Systemy wymiany ciepła (na przykład instalacje grzewcze lub obiegi wtórne w jednostkach kogeneracji) stosujące ciecze wodne. z Zaleca się stosowanie wody o małej twardości, jeśli nawet w badaniach laboratoryjnych uzyskano dobre wyniki dla wody o twardości 20 °TH. z Podstawową zasadą jest mechaniczne, dokładne wymieszanie produktu z wodą, tak aby uzyskać mieszaninę jednorodną. 

 Dzięki zawartości specyficznych związków organicznych, WT SUPRA zapewnia lepszą ochronę przed kawitacją niż ma to miejsce przy typowych produktach uzdatniania wody. z Brak substancji nieorganicznych (takich jak fosforany, azotyny, itp.) eliminuje ryzyko powstawania twardych mineralnych osadów w sąsiedztwie gorących części: na zewnętrznej obudowie, głowicach cylindra, rurkach wymiennika ciepła i grzałkach elektrycznych. Wynikiem tego jest : - dobra wymiana ciepła, - zachowanie przez ciecz właściwości antykorozyjnych i antykawitacyjnych, - brak ryzyka erozji rur będącej wynikiem cyrkulacji twardych cząstek osadów, - czystość układu. z Aktywne składniki płynu WT SUPRA nie zanieczyszczają środowiska i zachowują te właściwości w cyrkulującej cieczy przez cały czas gdyż nie zawierają żadnych substancji toksycznych, takich jak glikol monoetylenowy (podstawowy składnik płynów chłodzących). Właściwości te umożliwiają stosowanie WT SUPRA w domowych instalacjach grzewczych. 

SPECYFIKACJE 

 WT SUPRA ma aprobatę WÄRTSILÄ (dla serii 20 do 64) 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu