wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » TOTAL » TOTAL ORITES DS 270 A 200 L
TOTAL ORITES DS 270 A 200 LTOTAL ORITES DS 270 A 200 L
TOTAL ORITES DS 270 A 200 LTOTAL ORITES DS 270 A 200 L

TOTAL ORITES DS 270 A 200 L

Koszt wysyłki: od 50,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier UPS , PEKAES - 50,00 zł

Stan magazynowy:


  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Smarowanie sprężarek 

Syntetyczny środek smarny o naturalnych właściwościach przeciwzużyciowych, na bazie poliglikolu.

ZASTOSOWANIA 

 Smarowanie hiper sprężarek, w układzie jednokrotnego przepływu, produkt kompatybilny z polietylenem i kopolimerem EVA (etylen /octan winylu).  Skład ORITES DS 270 A pozwala uniknąć powstawnia nagarów.  ORITES DS 270 A wykazuje bardzo wysoką pompowalność. 

 Pozwala uniknąć powstawania nagarów.  Znacznie wydłużony czas życia opakowań.  Wysoka odporność filmu olejowego na Etylen oraz dobra smarność.  Wyróżniająca się zależność lepkości od ciśnienia.  Dopuszczenie produktu końcowego, który jest bezbarwny i bezwonny, do kontaktu z żywnością

Specyfikacje międzynarodowe 

 ISO 6743-3, klasa DGC (Gazy o dużej rozpuszczalności w oleju mineralnym, zmniejszające ich lepkość).  ORITES DS 270 A jest zgodny z wymaganiami Dyrektyw 2003/2829/EC i 2003/1830/EC dotyczących braku obecności GMO.  ORITES DS 270 A nie zawiera żadnych składników pochodzenia roślinnego.  ORITES DS 270 A jest olejem na bazie poliglikolu, produkowanym ze składników wymienionych przez dyrektywę 2002/72/EC dotyczącą tworzyw sztucznych i artykułów przeznaczonych do kontaktu żywnością.  ORITES DS 270 A uzyskał homologację BURCKHARDT Compression do stosowania w warunkach bardzo wysokiego ciśnienia (>3000 barów).

Spełnia przepisy prawne na materiały opakowaniowe do żywności, obowiązujące w większości krajów europejskich (Prosimy konsultować się z nami).  Niniejszy produkt jest rozpuszczalny w wodzie, nie jest mieszalny z węglowodorami, jest kompatybilny tylko z farbami typu epoxy. Kompatybilność z typowymi elastomerami jest dobra, za wyjątkiem poliuretanów.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu