wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » TOTAL » TOTAL ORITES DS 270 200L
TOTAL ORITES DS 270 200LTOTAL ORITES DS 270 200L
TOTAL ORITES DS 270 200LTOTAL ORITES DS 270 200L

TOTAL ORITES DS 270 200L

Koszt wysyłki: od 50,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier UPS , PEKAES - 50,00 zł

Stan magazynowy:


  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Syntetyczny Syntetyczny środek smarny o naturalnych w rodek smarny o naturalnych właściwościach przeciwzu ciach przeciwzużyciowych, na bazie poliglikolu.

ZASTOSOWANIA 

Smarowanie hiper sprężarek do etylenu, w układzie jednokrotnego przepływu. z Spełnia wymagania stawiane przy produkcji polietylenu przeznaczonego do żywności. z ORITES DS 270 został przebadany i uzyskał aprobatę BURCKHARDT Compression do wysokich ciśnień (>3000 barów). 

z Znacznie zwiększony czas życia opakowań. z Wysoka odporność filmu olejowego na etylen oraz dobra smarność. z Wyróżniająca się zależność lepkości od ciśnienia. z Dobre właściwości względem polietylenu. z Dopuszczenie produktu końcowego, który jest bezbarwny i bezwonny, do kontaktu z żywnością. 

SPECYFIKACJE 

 ISO 6743-3B, klasa DGC (Gazy o dużej rozpuszczalności w oleju mineralnym, zmniejszające ich lepkość). z ORITES DS 270 jest wpisany do rejestru NSF-H1(nr 133732) jako środek do incydentalnego kontaktu żywnością. z ORITES DS 270 jest olejem na bazie poliglikolu, produkowanym ze składników wymienionych przez dyrektywę 2002/72/EC dotyczącą tworzyw sztucznych i artykułów przeznaczonych do kontaktu żywnością. z ORITES DS 270 ORITES DS 270 został przebadany i uzyskał aprobatę BURCKHARDT Compression do stosowania do sprężarek wysoko ciśnieniowych . 

 Spełnia przepisy prawne na materiały opakowaniowe do żywności, obowiązujące w większości krajów europejskich (prosimy się z nami konsultować) oraz przepisy FDA (USA). Niniejszy produkt jest rozpuszczalny w wodzie, nie jest mieszalny z węglowodorami, jest kompatybilny tylko z farbami typu epoxy. Kompatybilność z typowymi elastomerami jest dobra za wyjątkiem poliuretanów

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu