wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » TOTAL » TOTAL GLACELF MPG SUPRA 208L
TOTAL GLACELF MPG SUPRA 208L

TOTAL GLACELF MPG SUPRA 208L

Koszt wysyłki: od 50,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier UPS , PEKAES - 50,00 zł

Stan magazynowy:


  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Płyn chłodzący 

GLACELF MPG SUPRA jest płynem na bazie glikolu monopropylenowego i organicznych inhibitorów korozji, przeznaczonym do układów chłodzących i wymiany ciepła. Odmienność jego formulacji polega na tym, że nie zawiera on żadnych substancji nieorganicznych (fosforanów, amin, azotynów lub krzemianów), wskutek czego wydłuża on czas pracy układu i chroni w sposób wzmożony różne jego elementy.

ZASTOSOWANIA 

 Przenoszenie ciepła w instalacjach takich jak układy chłodzenia, grzania i oziębiania: - przemysły farmaceutyczny i rolno-spożywczy, - instalacje elektrociepłownicze, wymagające ochrony w zakresie temperatur – 5 do 50°C, w odpowiednim rozcieńczeniu (patrz tablica poniżej). - W rozcieńczeniu 35 do 50 % do stosowania do chłodzenia silników. - Do rozcieńczania zaleca się stosowanie miękkiej wody, chociaż w badaniach laboratoryjnych uzyskano zadowalające wyniki dla wody o twardości 20°TH. z Przed napełnieniem układu, w którym znajdował się uprzednio inny produkt, układ należy przepłukać celem uniknięcia ujemnych wpływów poprzedniego produktu. Zasadnicze znaczenie ma mechaniczne wymieszanie koncentratu z wodą celem uzyskania bardzo dobrego wymieszania. 

SPECYFIKACJE 

GLACELF MPG SUPRA spełnia wymagania następujących specyfikacji : - AFNOR NF R 15-601 - ASTM D 3306 - WÄRTISILÄ 

ZALETY 

 Po wymieszaniu kompatybilny z innymi płynami chłodzącymi na bazie glikolu monopropylenowego lub monoetylenowego. z Szeroki zakres temperatur pracy. z Przy wymianie ciepła niewielkie straty energii. z Dzięki zawartości opatentowanych specyficznych związków organicznych długotrwała ochrona przed korozją (jakość i właściwości SUPRA). z Lepsza stabilność przy rozcieńczeniach. z Właściwość «wydłużony czas życia» płynu oznacza, że płyn może być stosowany dłużej i rzadziej wymieniany co powoduje obniżenie kosztów. 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu