wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » TOTAL » TOTAL FINAVESTAN A 100 B 208 L
TOTAL FINAVESTAN A 100 B 208 L

TOTAL FINAVESTAN A 100 B 208 L

TOTAL

Koszt wysyłki: od 50,00 zł

Stan magazynowy:


  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
ZASTOSOWANIA 

Zastosowanie jest zależne od obowiązujących przepisów i regulacji w każdym z krajów.  Składniki wielu produktów farmaceutycznych i kosmetycznych.  Plastyfikatory do polistyrenu, jako środki smarne oraz do innych zastosowań przy polimerach stosowanych do opakowań żywności.  Wypełniacze do elastomerów a także do klejów.  Stosowane jako dodatek przeciwpienny, jako film ochronny i środek do uwalniania z form w przemyśle spożywczym.  Smarowanie elementów maszyn spożywczych (incydentalny kontakt z żywnością).  Stosowanie białych olejów medycznych jako środków pomocniczych przy produkcji żywności (kontakt bezpośredni) powinno być zgodne z lokalnym prawodawstwem. 

Oleje białe FINAVESTAN spełniają najwyższe standardy czystości. Są one zgodne z wymaganiami następujących specyfikacji (1):  Farmakopea europejska, najnowsza edycja (2)  Farmakopea francuska, 10 –te wydanie  Farmakopea USA, najnowsze wydanie  USA FDA, 21 CFR 172-878 i FDA, 21 CFR 178-3620 (a) białe oleje mineralne.  Dyrektywa europejska 2011/10/CE (3)(zmieniająca Dyrektywy 2007/19/WE, 2004/19WE i 2002/72/WE dotyczącą tworzyw sztucznych i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością).  Oleje białe FINAVESTAN są zarejestrowane w klasie NSF 3H, są odpowiednie do bezpośredniego kontaktu z żywnością (4) . Szczegółowe informacje o zgodności olejów białych FINAVESTAN są dostępne na życzenie od lokalnego reprezentanta. (1) Dla każdego przepisu należy zawracać uwagę na definicje białego oleju mineralnego w aspekcie wybranej klasy lepkościowej oleju FINAVESTAN. (2) FINAVESTAN A 50 B i A 210 B i A520B nie są objęte Farmakopeą Europejską ze względu na lepkość, ale spełniają one wszystkie wymagania czystości tej farmakopei a także inne Farmakopee krajów europejskich, które ją adoptowały. (3) Tylko FINAVESTAN A 360 B i A 520 B spełniają Dyrektywę 2011/10/CE. (4) Zgodnie z przepisami Amerykańskimi (US FDA , 21 CFR 172 878 i 21 CFR 178-3620 (a), Białe oleje mineralne) 

 Oleje białe FINAVESTAN są uzyskiwane z ropy naftowej drogą wielokrotnej rafinacji, co gwarantuje ich bardzo wysoką czystość.  Oleje FINVESTAN sa transparentne i bezbarwne. Nie mają zapachu ani smaku.  Ponieważ oleje białe FINAVESTAN są klasy medycznej spełniają one wymagania z zakresu kosmetyki, farmacji oraz przemysłu spożywczego i pokrewnych z uwzględnieniem przepisów w danym kraju

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu