wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » TOTAL » TOTAL DACNIS LPG 150 208 L
TOTAL DACNIS LPG 150 208 L

TOTAL DACNIS LPG 150 208 L

Koszt wysyłki: od 50,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier UPS , PEKAES - 50,00 zł

Stan magazynowy:


  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Sprężarki

ZASTOSOWANIA 

 Smarowanie sprężarek rotacyjnych do węglowodorów gazowych, LPG lub upłynnionego gazu ziemnego (LNG), oraz takich jak : - metanu, etanu, etylenu, propanu, propylenu, butanu, butylenu, butadienu, jak również gazów chemicznych takich jak: - amoniaku, monomeru chlorku winylu.  Smarowanie sprężarek chłodniczych stosujących jako czynnik chłodniczy gazy LPG, wykorzystywanych w przemyśle naftowym i petrochemicznym (rafinerie, platformy wiertnicze, stanowiska dodatkowego sprężania, zakłady upłynniania). 


 Zastosowanie specjalnej bazy poliglikolowej w oleju DACNIS LPG 150 powoduje, że olej jest tylko nieznacznie rozcieńczany gazem węglowodorowym. Lepkość oleju w warunkach wysycenia gazem pod ciśnieniem spełnia wymagania lepkościowe OEM w odniesieniu do sprężarek gazowych.  Doskonała stabilność chemiczna i odporność na utlenianie przy długim okresie pracy bez konserwacji.  Bezpieczeństwo eksploatacji sprężarki wynikające z dobrych właściwości przeciwzużyciowych, antykorozyjnych i antyrdzewnych oleju.  Niska temperatura płynięcia zapobiega krzepnięciu oleju w parowniku. 

 Oleje poliglikolowe są wysoce higroskopijne, mogą więc absorbować wilgoć z otaczającego powietrza. Może to spowodować nadmierne pienienie się w sprężarce. Z tego względu bezwzględnie należy ograniczyć do minimum kontakt z powietrzem, a napełnianie sprężarki olejem prowadzić w atmosferze azotu. 

SPECYFIKACJE

 Sulzer Burckhardt, Howden, Mycom, Aerzen 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu