wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » TOTAL » TOTAL COOLELF MPG SUPRA 208L
TOTAL COOLELF MPG SUPRA 208L

TOTAL COOLELF MPG SUPRA 208L

TOTAL

Dostępność: Na zamówienie

Koszt wysyłki: od 50,00 zł

Stan magazynowy:


  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Prosimy o kontakt z nami, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania o cenę i dostępnośćPłyn chłodzący / nośnik ciepła 

COOLELF MPG SUPRA jest płynem na bazie glikolu monopropylenowego i organicznych inhibitorów korozji, przeznaczonym do układów chłodzących i wymiany ciepła. Można go stosować w przemyśle spożywczym. Odmienność jego formulacji polega na tym, że nie zawiera on żadnych substancji nieorganicznych (fosforanów, amin, azotynów lub krzemianów), wskutek czego wydłuża on czas pracy układu i chroni w sposób wzmożony różne jego elementy. 

ZASTOSOWANIA 

 Przenoszenie ciepła w instalacjach takich jak układy chłodzenia, grzania i oziębiania: - przemysły farmaceutyczny i rolno-spożywczy, - instalacje elektrociepłownicze. z COOLELF MPG SUPRA jest mieszalny z innymi płynami chłodzącymi na bazie glikolu monopropylenowego lub monoetylenowego. W takiej sytuacji zmienia się zakres temperatur pracy. Przed napełnieniem układu, w którym znajdował się uprzednio inny produkt, układ należy przepłukać celem uniknięcia ujemnych wpływów poprzedniego produktu. 

Specyfikacje międzynarodowe 

 COOLELF MPG SUPRA spełnia wymagania następujących specyfikacji : - AFNOR NF R 15-601 - ASTM D 4356 - BS 6580 

ZALETY 

 Dzięki zawartości specyficznych związków organicznych ochrona przed korozją zapewniana przez płyn COOLELF MPG SUPRA jest dużo lepsza niż ma to miejsce przy typowych płynach chłodzących. z Wyjątkowa termostabilność płynu COOLELF MPG SUPRA zapobiega powstawaniu twardych nieorganicznych osadów, szczególnie na ściankach i głowicy cylindra, rurkach chłodnicy i grzałkach, skutkiem tego jest: - utrzymanie dobrej wymiany ciepła - zachowanie właściwości eksploatacyjnych płynu - ograniczenie ryzyka erozji (będącej wynikiem cyrkulacji twardych osadów) - czystość układu. z Właściwość «wydłużony czas życia» płynu oznacza, że płyn może być stosowany dłużej i rzadziej wymieniany co powoduje obniżenie kosztów. 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu