wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » OLEJE PRZEMYSŁOWE » MOBIL VACTRA NO.2 20L
MOBIL VACTRA NO.2 20L

MOBIL VACTRA NO.2 20L

Dostępność: Dostępny

Koszt wysyłki: od 20,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier UPS , PEKAES - 20,00 zł

Stan magazynowy:


  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Oleje serii  numerowanej Mobil Vactra™ są najwyższej jakości  olejami zaprojektowanymi specjalnie dla spełnienia wymogów nowoczesnych wysokowydajnych obrabiarek pod kątem precyzji, oddzielania od chłodziw obróbkowych na bazie wody i ochrony sprzętu.

Numerowana seria olejów Mobil Vactra została stworzona z wysokiej jakości olejów bazowych oraz zaawansowanego pakietu dodatków uszlachetniających, który zapewnia małe tarcie, doskonałą kompatybilność z płynami obróbkowymi na bazie olejów mieszalnych z wodą oraz zabezpieczenie przed korozją części i sprzętu. Unikalny zaawansowany pakiet dodatków uszlachetniających pozwala na wyjątkowo skuteczną redukcję tarcia dla różnego rodzaju par materiałów ślizgowych, w tym stali ze stalą i stali z polimerami, przyczyniając się do eliminacji zjawisk "stick-slip" i karbowania. Pozwala to na ciągły, jednolity ruch przy prędkościach posuwu ustalonych przez producenta, co zwiększa wydajność i precyzję maszyn, przyczyniając się do przedłużenia żywotności narzędzi i lepszego, dokładniejszego wykończenia powierzchni. Oleje serii numerowanej Mobil Vactra mają optymalne właściwości zapewniające doskonałe oddzielanie tych olejów od płynów obróbkowych na bazie olejów mieszalnych z wodą, a jednocześnie minimalizujące korozyjne oddziaływanie płynów o wysokim pH na smarowane powierzchnie.

 

 

Oleje serii numerowanej Mobil Vactra zostały opracowane specjalnie w celu zwiększonego zabezpieczenia maszyn, w budowie których występują prowadnice ślizgowe o wysokich wymaganiach co do smarowania. Oleje te charakteryzują się doskonałą smarnością i przenoszeniem wysokich obciążeń, co w znacznym stopniu przyczynia się do zwiększenia produkcji wysokiej jakości obrabianych detali. Seria olejów Mobil Vactra zapewnia doskonałe właściwości oddzielania oleju od wielu płynów obróbkowych na bazie olejów mieszalnych z wodą , co redukuje potencjalnie negatywne skutki wzajemnego zanieczyszczenia i przedłuża okres eksploatacji oraz wydajność tak oleju, jak i tych płynów.

Właściwości i korzyści

 

Właściwość Korzyści
Kontrolowane współczynniki tarcia Pozwala na eliminację zjawiska "stick-slip" i bardziej precyzyjne wykończenie części
Efektywność smarowania dla różnych par materiałów ślizgowych Ułatwia konsolidację olejów - stosowanie jednego oleju do prowadnic dla wielu kombinacji materiałów ślizgowych
Oddzielanie od wody i chłodziw Wpływa na poprawę żywotności i jakości wielu płynów obróbkowych
Adhezja do powierzchni par ślizgowych Zapobiega usuwaniu środka smarnego z trących powierzchni ślizgowych
Trwałe zabezpieczenie przed rdzą i korozją Chroni powierzchnie ślizgowe znajdujące się w kontakcie z wodą i płynami obróbkowymi

 

 

 

Produkty  serii numerowanej Mobil Vactra są zalecane do smarowania systemów prowadnic w obrabiarkach.  Olejów tych można używać ze wszystkimi rodzajami materiałów ślizgowych: żeliwnymi, stalowymi i niemetalowymi. Produkty serii numerowanej Mobil Vactra można dozować ręcznie, za pomocą smarownic zasilanych pod ciśnieniem lub w systemie swobodnego obiegu oleju.  Są one odpowiednie do użytku w systemach hydraulicznych i przekładniach obrabiarek pracujących w warunkach umiarkowanych obciążeń.

  • Oleje serii Mobil Vactra nadaja się do stosowania w sprzęcie wymagającym specyfikacji Cincinnati Machine P53, P47 oraz P50.
  • Mobil Vactra Oil No. 1 i No. Nr 2 jest zalecany dla prowadnic poziomych na małych lub średnich obrabiarkach. Nadają się także do stosowania w systemach obiegowych w dużych maszynach oraz jako olej hydrauliczny w obrabiarkach pracujących w warunkach umiarkowanych obciążeń.
  • Mobil Vactra Oil Nr 3 i Nr 4 zalecane są zwykle dla dużych maszyn, gdzie ciśnienia prowadnic są wysokie i gdzie wymagana jest precyzja. Zaleca się je także dla prowadnic pionowych i pochyłych, gdzie mogą występować problemy z wyciekiem oraz dla mechanizmów przekładniowych w obrabiarkach pracujących w warunkach umiarkowanych obciążeń.
  • Oleje z serii numerowanej Mobil Vactra można stosować do smarowania śrub z nakrętką kulkową, prowadnic liniowych, wrzecienników, śrub przenoszących
  • Oleje z numerowanej serii Mobil Vactra są zalecane do aplikacji, w których zanieczyszczenie chłodziw wodnych konwencjonalnym olejem mineralnym skraca ich przydatność eksploatacyjną

 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu